Son zamanların vazgeçilmezi, hayatımızın gerçeği telefonlar ve bilgisayarlar, artık her evde sadece bir tane değil birkaç tane bulunmakta. Günümüzde herkes çok yorulmadan para kazanmayı istediği için para kazanma yolunu da bilgisayar ve telefonlar üzerinden gerçekleştirmek istemektedir.

Ülkemizde ve dünyada oldukça bilindik olan android uygulamalardan para kazanmak artık çok kolay bir şekilde yapılmaya başlandı. İsterseniz bu yöntemle firmanızı tanıtabilir veya istediğiniz ürününüzün reklamını da yapabilirsiniz. Fakat bunu gerçekleştirmek istediğinizde temel android programlamayı öğrenmelisiniz.

Geliştirici Hesap

Günümüzde android uygulamalarından para kazanmak istiyorsanız mutlaka google play hesabı açmak gereklidir. Bu hesap sistemi yıllık 25 dolar gibi küçük bir meblağ ile yapılabilmektedir. Geliştirici hesap açtıktan sonra yararlı bir uygulama seçerek içerisine reklam koymalısınız. Almak istediğiniz reklamları çoğunlukla android uygulamalara reklam veren reklam ağlarına üye olarak alabilirsiniz. Bu işlemden sonra sisteminizde bulunan her reklam tıklandığında kazanç elde etmiş olursunuz.

Android Reklam Ağları Hangileridir?

Sürekli kullanılan android reklam ağları mobileCore, TapContext, AdMob, Airpush ve Startapp olarak bilinmektedir. Bu ağlardan reklam alabilmek için ve sisteminizin iyi bir çalışma içinde olabilmesi için mutlaka android programlamayı öğrenmelisiniz Android programlamayı öğrenmek oldukça kolaydır. İnternet üzerinde verilmiş olan bir çok videodan yardım alabilirsiniz. Bu uygulamaların sistemini öğrendikten sonra kurduğunuz uygulamanın birçok kişi tarafından indirilmesini sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Etiketler:, ,

//BİR DAHA NOLUR EKLEME BU SİTEDEN SANA YARAR GELMEZ GÜZEL KARDEŞİM BANA BULAŞMA BENDE SANA BULAŞMAYAYIM. İTİNA İLE TİBE ŞİAKYET ATTIRCAKSIN BANA