Hizmetlerimiz

1Android Uygulama Hizmetleri
Öncelikli olarak web siteleriniz olmak üzere, internet sitelerinizin ve fikirlerinizin android uygulamalarını yapıyoruz. Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda isteklerinize hizmet eden uygulamalar geliştiriyoruz.
2İnternet Sitesi Hizmetleri
Firmalarınız ve şahsınız adına internet sitelerinizi A'dan Z'ye oluşturuyoruz. Sizlerin sektörünüze uygun şekilde fikir alışverişlerimizin ardından sitenizi tasarlamaya başlıyor uygun fiyatlı olarak yayına sokuyoruz.
Bilgi gereksiniminiz olmadan kullanabileceğiniz, yönetim panelli dinamik siteler yaparak sitenizi aktif tutmanızı sağlıyoruz.
Sizler adına .com alan adınızı satın alarak tüm işlemlerinizi sorunsuzca kısa bir sürede yerine getiriyoruz.
3SEO Hizmeti
SEO(Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu demektir. Sizlerin sitelerini arama motorlarına uygun hale getirerek Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.
- İç SEO olarak sitenizdeki hataları düzeltiyoruz. Google uyumlu hale getiriyoruz.
-Üst sıralarda çıkmak istediğiniz kelime analizini yaparak maliyet analizi yapıyoruz.
-Rakip sitelerinizi analiz ederek rapor sunuyoruz.
-Kontrollü olarak başka siteler üzerinde sitenizi tanıtarak Google arama motorunun sitenizi fark etmesini ve sizleri üst sıralara çıkarmasını sağlıyoruz.
4Sponsorlu Reklam Hizmetleri
Sizler için Facebook ve Google üzerinde vereceğiniz reklamları optimize ederek vereceğiniz reklamı verimli hale getiriyor ve daha düşük bütçeler ile daha fazla kişilere erişmenizi sağlıyoruz.
Sponsorlu reklam çalışmalarımız üzerinden %10 komisyon ile çalışarak uygun fiyat garantisi veriyoruz.
5Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal medya üzerinde sizleri canlandırıyor ve bütün sosyal medya hesaplarınızı güncel tutuyoruz. Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarınızı güncel olarak yöneterek gerek sitelerinize gerek ise normal şahıs olarak üzerinizdeki yükü alarak bilinirliğinizi ve popülaritenizi arttırıyoruz.
Yönetimi kendiniz yapmak isterseniz sizlere konularınız ile alakalı bilgiler veriyor ve yol haritanızı çiziyoruz.
6IOS Uygulama Hizmetleri
Sizler için aracılık yaparak mobil uyumlu web siteleriniz için IOS uygulama hazırlatıyor ve APP Store üzerinde yayınlatıyoruz.

Dilerseniz bütün internet hizmetlerimizi sizler için tek koldan sunuyoruz!

//BİR DAHA NOLUR EKLEME BU SİTEDEN SANA YARAR GELMEZ GÜZEL KARDEŞİM BANA BULAŞMA BENDE SANA BULAŞMAYAYIM. İTİNA İLE TİBE ŞİAKYET ATTIRCAKSIN BANA